POSILOVNA MASÁŽE SQUASH CVIČENÍ INFRASAUNA SÁL FOTO KONTAKT
JŠS - Juniorská škola squashe
Hlavním cílem JŠS je vyplnění volného času dětí zábavným a dynamickým sportem. Vychováváme také úspěšné sportovce.
Info Ceník Prodejna PING-PONG
Copyright © 2006 - 2018 SK Squash Modrý Svět, z. s. Všechna práva vyhrazena, obsah stránek a veškeré texty jsou chráněny autorským zákonem, přejímání obsahu a textů bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno.
Akce pro veřejnost Sportovní klub Aktuálně Akademie Junioři Závodní okruh Týmy: E X H W Q Y Info Hráči Setkání Soustředění Fotky Rozhovory Pohárek Železňák Trefa
Od   září   roku   2007   organizujeme   v   rámci   sportovního   klubu v      Modrém      světě      školu      squashe      pro      juniory.      Do tréninkového     procesu     jsou     pod     odborným     vedením zapojeni    chlapci    a    dívky    od    šesti    do    devatenácti    let,    ti nejmenší jsou zařazeni do všeobecné pohybové přípravky. Hlavním     cílem     našeho     trenérského     týmu     je     vyplnění volného   času   zábavným   a   dynamickým   sportem.   Během tréninků    rozvíjíme    squashové    a    pohybové    dovednosti, koordinaci   pohybů,   cit   pro   míč   a   prostor,   osobnost   dítěte v    kolektivu    a    slušné    sportovní    chování.     Podle    dalšího zájmu   juniorů   a   rodičů   je   možné   absolvovat   intenzivnější rozvoj      specializovaných      squashových      dovedností      a fyzického    potenciálu    pro    úspěšnou    účast    na    oficiálních turnajích apod. Tréninky   probíhají   ve   skupinách   každý   týden   od   září   do června ,   je   možné   domluvit   také   individuální   hodiny.   Dále organizujeme    společné    kempy,    soustředění     v    přírodě, turnájky a zajímavé soutěže . Tréninkovým    procesem    Juniorské    školy    squashe    prošly desítky   juniorů,   mnoho   z   nich   u   nás   trénuje   několik   let. Máme radost hlavně z jejich radosti z pohybu a rozvoje.
Železňáček REZERVACE ON-LINE
JUNIORSKÁ ŠKOLA SQUASHE Pro děti a mládež od 7 do 19 let organizujeme různé aktivity. Více zde.
ŽENY A DÍVKY Pro začátečnice, mírně pokročilé i pokročilé hráčky squashe organizujeme ligu, díky které se můžete pravidelně hýbat a dobře si zahrát. Více zde.
ZÁJMOVÍ HRÁČI SQUASHE Začátečníci, mírně pokročilí i pokročilí hráči squashe se mohou účastnit ligy, ve které si dobře zahrají s hráči na podobné herní úrovni. Více zde.
REZERVACE ON-LINE ZDE
AKCE PRO VEŘEJNOST Pro širokou veřejnost organizujeme turnaje, kempy, ligy atd. Více zde.
DÁRKOVÉ POUKAZY Na Vaše přání připravíme dárkové poukazy na hodiny squashe, lekce s trenérem, permanentku či odpisový list, které mohou potěšit jako originální dárek. Dle dohody lze dárkové poukazy využít i na naše další služby, např. saunu, posilovnu, ping-pong apod.