POSILOVNA MASÁŽE SQUASH CVIČENÍ INFRASAUNA SÁL FOTO KONTAKT
Informace o squashi v MS
Naše služby využívají rekreační, pokročilí i závodní hráči každého věku již déle než patnáct let - všem nabízíme individuální přístup.
Info Ceník Akce pro veřejnost Prodejna Sportovní klub PING-PONG REZERVACE ON-LINE
JUNIORSKÁ ŠKOLA SQUASHE Pro děti a mládež od 7 do 19 let organizujeme různé aktivity. Více zde.
REZERVACE ON-LINE ZDE
AKCE PRO VEŘEJNOST Pro širokou veřejnost organizujeme turnaje, kempy, ligy atd. Více zde.
Sportovní   komplex   Squash   Modrý   Svět   byl   otevřen   2.   ledna   2001   namísto   nevyužívaného   Lidového   domu. Většina návštěvníků si vyzkoušela squash poprvé a tak uvítala možnost hry v absolutním soukromí na odděleném kurtu. Pro   některá   sportovní   zařízení   končí   intenzivní   práce   jejich   otevřením,   otevření   Modrého   Světa   však   bylo   velkým začátkem. Squashové kurty  a víceúčelový sál spolu se vřelým přístupem a zajištěním čistého a útulného prostředí nezůstaly    jediným,    co    mohl    posléze    Modrý    Svět    nabídnout.    V    duchu    filozofie    absolutního    soukromí    byly postupně     otevřeny     také      individuální    posilovna      a      relaxační    místnost    s    infrasaunou.   Významným rozvojem prošel také ke squashcentru přidružený sportovní klub SK   Squash   Modrý   Svět,   jenž   uspořádal   v   prosinci   2000   slavnostní   otvírací   turnaj   Letňanský   Killer,   kterého   se zúčastnili   tehdejší   či   budoucí   přední   čeští   hráči.   Následovaly    turnaje,   soustředění,   kurzy    a   další   akce pro    širokou    veřejnost ,    založení    amatérských    soutěží    Letňanská    squashová    liga    a    Letňanský squashový   pohár.   Někteří   účastníci   těchto   soutěží   si   squash   velmi   oblíbili   a   začali   se   mu   věnovat   pravidelně   a intenzivně.   A   tak   od   roku   2004   má   klub   zastoupení   také   v   národních   týmových   ligách   dospělých.   V   roce   2017   se podařilo postoupit do extraligy  týmu žen, jehož hráčky vzešly z Juniorské školy squashe. Juniorská škola squashe, která   nabízí   využití   volného   času   všem   dětem   a   mládeži   od   7   do   19   let,    je   jednou   z   nejdůležitějších činností   sportovního   klubu,   a   to   už   od   roku   2007.   Klub   se   podílel   na   výchově   desítek   juniorů,   které   zařadily sport mezi své pravidelné aktivity. Squash   Modrý   Svět   je   místem,   které   inspiruje   a   probouzí   energii .    V   příjemném   klubovém   prostředí   se spolu setkávají úplní začátečníci, pokročilí, zájmoví i závodní hráči. Rádi přivítáme i Vás.
Copyright © 2006 - 2020 SK Squash Modrý Svět, z. s. Všechna práva vyhrazena, obsah stránek a veškeré texty jsou chráněny autorským zákonem, přejímání obsahu a textů bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno.
DÁRKOVÉ POUKAZY Na Vaše přání připravíme dárkové poukazy na hodiny squashe, lekce s trenérem, permanentku či odpisový list, které mohou potěšit jako originální dárek. Dle dohody lze dárkové poukazy využít i na naše další služby, např. saunu, posilovnu, ping-pong apod.
A VY?
NAŠI PARTNEŘI
ŽENY A DÍVKY Pro začátečnice, mírně pokročilé i pokročilé hráčky squashe organizujeme ligu, díky které se můžete pravidelně hýbat a dobře si zahrát. Více zde.
ZÁJMOVÍ HRÁČI SQUASHE Začátečníci, mírně pokročilí i pokročilí hráči squashe se mohou účastnit ligy, ve které si dobře zahrají s hráči na podobné herní úrovni. Více zde.