Prodejna squashového a dalšího sportovního vybavení a výživových doplňků
Ceny vybavení jsou díky našim partnerům na úrovni internetových obchodů, vybavení si navíc můžete prohlédnout a vyzkoušet.
Nabídka zboží
V   naší   prodejně   je   pro   Vás   připravena   kompletní   nabídka   squashového   vybavení   předních   výrobců.   Ceny   zboží jsou   na   úrovni   cen   internetových   obchodů ,   navíc   si   veškeré   zboží   můžete   detailně   prohlédnout    a   většinu vyzkoušet.   Vyberete-li   si   zboží,   které   právě   není   dostupné   v   požadované   velikosti   či   množství,   můžete   ho   u   nás snadno objednat. Během několika dnů bude připraveno. Ze širokého sortimentu můžete vybírat - rakety, výplety, gripy, omotávky, crashtape, obaly, - míčky, ochranné brýle, tašky, batohy, - trenýrky, sukně, trika, tílka, potítka, čelenky, - boty, ponožky, sportovní vložky do bot, ručníky, od předních výrobců, jako jsou - Tecnifibre, Yonnex, Oliver, Dunlop, ProKennex, Ashaway, Karakal, Prince, Rucanor atd.
Copyright © 2006 - 2018 SK Squash Modrý Svět, z. s. Všechna práva vyhrazena, obsah stránek a veškeré texty jsou chráněny autorským zákonem, přejímání obsahu a textů bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno.
Doporučujeme
Rakety Tecnifibre , mezi kterými najdou vhodnou squashovou zbraň zejména mírně pokročilí a pokročilí hráči. Boty Yonnex , které patří mezi světové top modely. Vynikají zejména pohodlností a nízkou hmotností. Rakety    Oliver ,    vhodné    pro    začínající    a    mírně    pokročilé    hráče    zejména    díky    různorodým    vlastnostem, rozmanitým barvám a ceně. Výplety   Tecnifibre    zvyšující   razanci   a   přesnost   úderů.   Výplety   TF   305   a   TF   X-one   jsou   oblíbené   jak   u   squashistů amatérů, tak u profesionálních hráčů a trenérů.
POSILOVNA MASÁŽE CVIČENÍ INFRASAUNA SÁL FOTO KONTAKT Info Ceník Akce pro veřejnost Prodejna Sportovní klub SQUASH PING-PONG REZERVACE ON-LINE
JUNIORSKÁ ŠKOLA SQUASHE Pro děti a mládež od 7 do 19 let organizujeme různé aktivity. Více zde.
ŽENY A DÍVKY Pro začátečnice, mírně pokročilé i pokročilé hráčky squashe organizujeme ligu, díky které se můžete pravidelně hýbat a dobře si zahrát. Více zde.
ZÁJMOVÍ HRÁČI SQUASHE Začátečníci, mírně pokročilí i pokročilí hráči squashe se mohou účastnit ligy, ve které si dobře zahrají s hráči na podobné herní úrovni. Více zde.
REZERVACE ON-LINE ZDE
AKCE PRO VEŘEJNOST Pro širokou veřejnost organizujeme turnaje, kempy, ligy atd. Více zde.
DÁRKOVÉ POUKAZY Na Vaše přání připravíme dárkové poukazy na hodiny squashe, lekce s trenérem, permanentku či odpisový list, které mohou potěšit jako originální dárek. Dle dohody lze dárkové poukazy využít i na naše další služby, např. saunu, posilovnu, ping-pong apod.