POSILOVNA MASÁŽE SQUASH CVIČENÍ INFRASAUNA SÁL FOTO KONTAKT
JŠS - Letňanský Železňák
Letňanský Železňák je dovednostní soutěž pro starší juniory JŠS, kteří zlepšuji své výkony v technických a fyzických disciplínách.
Info Ceník Prodejna PING-PONG
Copyright © 2006 - 2018 SK Squash Modrý Svět, z. s. Všechna práva vyhrazena, obsah stránek a veškeré texty jsou chráněny autorským zákonem, přejímání obsahu a textů bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno.
Akce pro veřejnost Sportovní klub Aktuálně Akademie Junioři Závodní okruh Týmy: E X H W Q Y Info Hráči Setkání Soustředění Fotky Rozhovory Pohárek Železňák Trefa Železňáček REZERVACE ON-LINE
JUNIORSKÁ ŠKOLA SQUASHE Pro děti a mládež od 7 do 19 let organizujeme různé aktivity. Více zde.
ŽENY A DÍVKY Pro začátečnice, mírně pokročilé i pokročilé hráčky squashe organizujeme ligu, díky které se můžete pravidelně hýbat a dobře si zahrát. Více zde.
ZÁJMOVÍ HRÁČI SQUASHE Začátečníci, mírně pokročilí i pokročilí hráči squashe se mohou účastnit ligy, ve které si dobře zahrají s hráči na podobné herní úrovni. Více zde.
REZERVACE ON-LINE ZDE
AKCE PRO VEŘEJNOST Pro širokou veřejnost organizujeme turnaje, kempy, ligy atd. Více zde.
DÁRKOVÉ POUKAZY Na Vaše přání připravíme dárkové poukazy na hodiny squashe, lekce s trenérem, permanentku či odpisový list, které mohou potěšit jako originální dárek. Dle dohody lze dárkové poukazy využít i na naše další služby, např. saunu, posilovnu, ping-pong apod.
Sezóna 2017/18
1. Honza Frnka 2. Tadek Krajči 3. Matouš Fiala Kompletní pořadí a dosažené výkony v sezóně 2017/18 zde. Top 10 JŠS - technika - zde. Top 10 JŠS - fyzička - zde. Popis disciplín zde.