POSILOVNA MASÁŽE SQUASH CVIČENÍ INFRASAUNA SÁL FOTO KONTAKT
JŠS - Letňanský squashový pohárek
Letňanský squashový pohárek je celosezonní série turnájků pro juniory JŠS. Tři nejlepší získají na konci sezony pohár.
Info Ceník Prodejna PING-PONG
Copyright © 2006 - 2018 SK Squash Modrý Svět, z. s. Všechna práva vyhrazena, obsah stránek a veškeré texty jsou chráněny autorským zákonem, přejímání obsahu a textů bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno.
Akce pro veřejnost Sportovní klub Aktuálně Akademie Junioři Závodní okruh Týmy: E X H W Q Y Info Hráči Setkání Soustředění Fotky Rozhovory Pohárek Železňák Trefa Železňáček REZERVACE ON-LINE
JUNIORSKÁ ŠKOLA SQUASHE Pro děti a mládež od 7 do 19 let organizujeme různé aktivity. Více zde.
ŽENY A DÍVKY Pro začátečnice, mírně pokročilé i pokročilé hráčky squashe organizujeme ligu, díky které se můžete pravidelně hýbat a dobře si zahrát. Více zde.
ZÁJMOVÍ HRÁČI SQUASHE Začátečníci, mírně pokročilí i pokročilí hráči squashe se mohou účastnit ligy, ve které si dobře zahrají s hráči na podobné herní úrovni. Více zde.
REZERVACE ON-LINE ZDE
AKCE PRO VEŘEJNOST Pro širokou veřejnost organizujeme turnaje, kempy, ligy atd. Více zde.
DÁRKOVÉ POUKAZY Na Vaše přání připravíme dárkové poukazy na hodiny squashe, lekce s trenérem, permanentku či odpisový list, které mohou potěšit jako originální dárek. Dle dohody lze dárkové poukazy využít i na naše další služby, např. saunu, posilovnu, ping-pong apod.
Pátek - 11. ledna 2019
Squashový   turnájek   pro   všechny   juniory   JŠS,   kteří   už   umí   podávat.   Výsledky   se   započítávají   do   Letňanského squashového pohárku. PROPOZICE TURNÁJKU ZDE Na vypsaný turnaj jsou přihlášení Tadek Krajči, Honza Frnka, Patrik Zuzic, Honza Víšek, Matěj Víšek, Honza Líkař, Petr Líkař, Matouš Bořil. Kdo bude další?