SQUASH
Aktuálně o akcích pro veřejnost
Organizujeme mnoho akcí pro širokou squashovou veřejnost - kurzy různého zaměření, turnaje všech úrovní, zájmové soutěže pro pravidelný pohyb.
Info Ceník Akce pro veřejnost Prodejna Sportovní klub Aktuálně Turnaje Zájmová liga - open Zájmová liga - ženy Kurzy
1. 8. 2018 - Druhý letní kruháč pro všechny
Po   úspěšném   prvním   kruháči   s   Terkou   přichází   druhé   kolo!   V   pondělí   6.   srpna   od   18   hodin   pro   všechny,   kteří   se chtějí hýbat. Více v sekci “Kurzy”.
Copyright © 2006 - 2018 SK Squash Modrý Svět, z. s. Všechna práva vyhrazena, obsah stránek a veškeré texty jsou chráněny autorským zákonem, přejímání obsahu a textů bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno.
POSILOVNA MASÁŽE CVIČENÍ INFRASAUNA SÁL FOTO KONTAKT PING-PONG REZERVACE ON-LINE
JUNIORSKÁ ŠKOLA SQUASHE Pro děti a mládež od 7 do 19 let organizujeme různé aktivity. Více zde.
ŽENY A DÍVKY Pro začátečnice, mírně pokročilé i pokročilé hráčky squashe organizujeme ligu, díky které se můžete pravidelně hýbat a dobře si zahrát. Více zde.
ZÁJMOVÍ HRÁČI SQUASHE Začátečníci, mírně pokročilí i pokročilí hráči squashe se mohou účastnit ligy, ve které si dobře zahrají s hráči na podobné herní úrovni. Více zde.
REZERVACE ON-LINE ZDE
AKCE PRO VEŘEJNOST Pro širokou veřejnost organizujeme turnaje, kempy, ligy atd. Více zde.
DÁRKOVÉ POUKAZY Na Vaše přání připravíme dárkové poukazy na hodiny squashe, lekce s trenérem, permanentku či odpisový list, které mohou potěšit jako originální dárek. Dle dohody lze dárkové poukazy využít i na naše další služby, např. saunu, posilovnu, ping-pong apod.
25. 7. 2018 - Letní kruháč pro všechny
V   pondělí   30.   července   od   18   hodin   pořádáme   kruhový   trénink   pro   všechny,   kteří   se   chtějí   hýbat.   Více   v   sekci “Kurzy”.
8. 8. 2018 - Třetí letní kruháč
O letní kruháče je zájem - další proběhne v pondělí 13. srpna od 18 hodin. Více v sekci “Kurzy”.
15. 8. 2018 - A další letní kruháč
Další kruháč proběhne v pondělí 20. srpna od 18 hodin. Více v sekci “Kurzy”.
13. 9. 2018 - Úspěšné kruháče budou pravidelné!
Úspěšné kruhové tréninky pokračují od pondělí 17. září, vždy v 18 hodin. Těšíme se na Vás! Více v sekci “Kurzy”.
10. 10. 2018 - EXTRAvečer - setkání i hra s hráčkami MS - vicemistryněmi extraligy ČR 2018
12. 10. 2018 - Utkání mistryně ČR Anny Serme s Petrem Steinerem
26. 10. 2018 - Ohlédnutí za prvním kolem LSL 18/19 - ligy pro zájmové hráče a hráčky
První   kolo   nové   sezóny   Letňanské   squashové   ligy   skončilo   ve   středu   22.   srpna.   I   v   období   dovolených   a prázdnin   měli   hráči   chuť   na   squash   a   odehráli   mnoho   zápasů.   Nejvíce   vyrovnaných   utkání   se   sehrálo   ve   3.   lize. Za   největšího   bojovníka   skupiny   lze   označit   Filipa   Hátleho,   jenž   doslova   vydřel   výhry,   které   byly   odměněny postupem   do   vyšší   skupiny.   Naopak   suverénními   postupujícími   do   vyšších   lig   byli   Robert   Moravec   a   Petr Poláček,   kteří   své   všechny   čtyři   zápasy   vyhráli   s   přehledem   3:0   na   sety.   Za   zmínku   jistě   stojí   i   souboje   o   udržení v      5.   lize,   kde   hned   tři   hráči   dosáhli   totožného   bodového   zisku.   Udržet   se   nakonec   podařilo   Standovi   Suskému, zejména díky výhře 3:2 nad Jirkou Blažkem. V    Ženské    lize    sehrála    nejvyrovnanější    zápasy    Ivana    Bubeníková    ve    2.    lize.    V    této    skupině    si    nejtěsnějším      poměrem   setů   zajistila   udržení   Hana   Brožíková.   Ta   v   napínavém   klání   porazila   právě   Ivanu   Bubeníkovou. Největším   milníkem   tohoto   kola   ŽLSL   je   bezpochyby   postup   Kamily   Trnkové,   které   se   to   vydařilo   poprvé   za uplynulé   ročníky.   Do   vyšší   skupiny   postoupila   i   Irča   Vanišová,   ta   se   po   krátké   návštěvě   nižší   skupiny   vrací   díky dvěma   výhrám   do   skupiny   nejvyšší,   potvrdila   tak   dobré   výsledky   z   průběhu   minulé   sezóny,   v   níž   dlouhodobě vládla žebříčku. Chcete-li   se   také   účastnit   Letňanské   squashové   ligy   nebo   víte   o   někom,   kdo   by   se   rád   zapojil   a   užil   si   zajímavé zápasy s různými hráči, neváhejte využít možnost přihlášení se na recepci squashcentra.
12. 11. 2018 - Kruhové tréninky každé pondělí
Úspěšné   kruhové   tréninky   pro   všechny,   kteří   se   rádi   hýbají   a   chtějí   zlepšit   svou   fyzickou   kondici,   probíhají každé pondělí. Více informací najdete v sekci “Kurzy”.
13. 11. 2018 - Ohlédnutí za 2. kolem LSL 18/19 - ligy pro zájmové hráče a hráčky
Ve   čtvrtek   27.   září   skončilo   2.   kolo   Letňanské   squashové   ligy   2018/2019.   Po   dalších   bodových   ziscích   již   situace po    druhém    kole    přináší    o    něco    relevantnější    pohled    na    žebříček,    než    po    kole    prvním.    Do    první    desítky průběžného   pořadí   se   dostali   Tereza   Elznicová,   Jaroslav   Záruba,   Petr   Povolný   a   Petr   Dvořák.   Na   úplném   vrcholu se   i   nadále   drží   Petr   Steiner,   který   však   do   několka   následujících   kol   nenastoupí.   A   tak   se   otevírá   cesta   ostatním hráčům   zaútočit   na   vedoucí   pozici.   Na   druhé   příčce   je   po   zisku   takřka   padesáti   bodů   z   druhého   kola   Miloš   Liška a   na   třetí   příčku,   o   čtyři   místa   vzhůru,   poskočil   Petr   Poláček   díky   svým   dosavadním   suverénním   výsledkům,   kdy každý   zápas   vyhrál   3:0.   Největším   žebříčkovým   skokanem   kola   je   Marko   Vlachynský,   jenž   poskočil   o   21   příček vzhůru   na   18.   místo.   Co   se   týká   bojů   v   jednotlivých   skupinách,   nejtěsnější   boj   o   postup   do   vyšší   ligy   svedli   hráči v   8.   lize,   kde   nakonec   postoupil   do   vyšší   ligy   Dušan   Kolařík   díky   výhře   nad   Jakubem   Majákem.   V   Ženské   lize   byla zřejmě   největším   překvapením   trojnásobná   výhra   Hanky   Brožíkové   ve   druhé   lize   a   její   premiérový   postup   do nejvyšší   skupiny.   Postup   ze   třetí   ligy   do   druhé   si   toto   kolo   vybojovala   Ivana   Bubeníková.   V   žebříčku   ŽLSL   se událo   méně   výrazných   změn   než   v   Open   lize.   První   pozici   si   i   po   druhém   kole   drží   Lucie   Všetečková.   Na   druhou příčku   díky   uvedenému   úspěchu   vyskočila   Hanka   Brožíková.   Vedoucí   trojku   nyní   uzavírá   Terka   Engelová,   která   v nejvyšší   skupině   vyhrála   oba   své   zápasy.   Kompletní   výsledky   Open   ligy   i   samostatné   ligy   pro   ženy   a   dívky najdete v sekcích “Odehraná kola” příslušných zájmových lig, do kterých se můžete kdykoli přihlásit.
30. 11. 2018 - Report ze 3. kola LSL 18/19 - ligy pro zájmové hráče a hráčky
Třetí   kolo   aktuálního   ročníku   Letňanské   squashové   ligy   skončilo   ve   čtvrtek   1.   listopadu.   Kolo   přineslo   nového hráče   Davida   Stíbala,   který   si   zažádal   o   divokou   kartu   do   4.   ligy   a   úspěšně,   díky   výhrám   nad   všemi   spoluhráči ve   skupině,   ji   obhájil   a   je   tak   již   na   pevno   zařazen   mezi   hráče   čtvrté   ligy   pro   další   kolo.   Dalším   potěšeným hráčem   kola   je   dlouholetý   hráč   ligy   a   člen   klubu   MS   Aditya   Jaiswal,   jenž   se   poprvé   probojoval   do   nejvyšší skupiny! Naprosto   suverénní   výkony   v   podobě   čtyř   výher   3:0   předvedl   Petr   Dvořák   v   7.   lize   a      s   velkým   bodovým   ziskem si   zajistil   postup   do   vyšší   skupiny.   Podobný   výkon   předvedl   také   Tomáš   Zach   ve   2.   lize,   kde   ztratil   jen   jeden   set   a v   příštím   kole   si   tedy   opět   zahraje   s   hráči   nejvyšší   skupiny.   I   Petr   Poláček   z   5.   ligy   předvedl   velmi   jednoznačný výkon, když se třemi hráči skupiny vyhrál 3:0, čtvrtý zápas mu spoluhráč skrečoval. V   průběžném   žebříčku   se   hráči   opět   hojně   přesouvali.   Velký   skok   zaznamenal   Tomáš   Zach,   který   se   díky posunu   o   9   míst   dostal   až   na   4.   pozici!   Před   ním   si   udržel   3.   místo   Petr   Poláček,   na   2.   místo   se   o   jednu   příčku propadl   Petr   Steiner   a   do   čela   se   o   jednu   pozici   posunul   Miloš   Liška.   Do   první   desítky   hráčů   se   nově   dostal   také Jan   Junger,   který   poskočil   o   4   příčky   vzhůru.   Největším   skokanem   kola   je   nováček   ligy   David   Stíbal,   kterému   po skoku o 16 pozic patří 34. příčka. V   Ženské   části   ligy   se   odehrála   spousta   vyrovnaných   zápasů.   Jedny   z   nejvyrovnanějších   výsledků   předvedla Irena   Vanišová,   která   se   díky   vybojovaným   setům   opět   vyšvihla   do   elitní   skupiny.   Ze   3.   skupiny   si   postup   do vyšší   ligy   zajistila   Markéta   Hornová,   a   to   s   plným   bodovým   ziskem   po   třech   suverénních   výhrách.   V   průběžném žebříčku    ŽLSL    se    neudály    příliš    velké    změny,    ovšem    poskočením    o    dvě    pozice    se    do    čela    dostala    Tereza Engelová.   Hned   za   ní,   se   ztrátou   pouhého   bodu,   je   Lucie   Všetečková   a   TOP   3   uzavírá   Ivana   Čepelková,   která   se posunula o jednu pozici vzhůru.  Kompletní   výsledky   a   žebříčky   najdete   na   webových   stránkách   v   sekcích   „Zájmová   liga   –   ženy“   a   „Zájmová   liga   muži“.
2. 1. 2019 - Report ze 4. kola LSL 18/19 - ligy pro zájmové hráče a hráčky
I   ve   čtvrtém   kole   otevřené   části   Letňanské   squashové   ligy,   které   skončilo   13.   prosince,   se   objevila   divoká   karta. Tentokrát   ji   využil   dlouholetý   hráč   ligy   Filip   Matas,   vracející   se   po   pauze   způsobené   zraněním.   Filip   nakonec nedokázal   kartu   obhájit,   přestože   to   vypadalo   nadějně   až   do   konce   kola.   Velmi   brzy   na   začátku   kola   sice prohrál   s   Davidem   Stíbalem,   ale   další   vývoj   zápasů   napříč   4.   ligou   vyústil   do   situace,   kdy   Filip   potřeboval   zvítězit v   posledním   utkání   3:0,   aby   vyhrál   skupinu   na   celkový   počet   získaných   bodů   a   splnil   tak   jednu   z   možností obhajoby   divoké   karty.   S   ohledem   na   další   výsledky   se   taková   Filipova   výhra   dala   i   očekávat,   bohužel   spoluhráč se zranil a k utkání nenastoupil, takže si Filip zapsal do tabulky jen čtyři body za skreč. Naopak   potěšení   z   tohoto   kola   má   zřejmě   Zdeněk   Fuka,   který   se   vůbec   poprvé   probojoval   do   nejvyšší   skupiny! S   ním   postoupil   do   1.   ligy   také   Marko   Vlachynský.   V   první   skupině   se   pro   další   kolo   udržel   Tomáš   Zach,   který hrál   toto   kolo   velmi   efektivně   a   s   ohromnou   motivací   porazil   nejen   Terku   Elznicovou,   ale   i   Miloše   Lišku,   který několik měsíců drží první příčku celkového žebříčku. Již   nastíněná   situace   ve   4.   lize   nakonec   dopadla   nejlépe   pro   Petra   Poláčka,   který   skupinu   vyhrál.   Vyhrát   skupinu se   mu   povedlo   již   posedmé   v   řadě   a   zaslouženě   postupuje   do   3.   ligy.   Podobně   si   počíná   také   Petr   Dvořák, kterému   se   podařilo   vyhrát   skupinu   popáté   v   řadě   a   postoupil   do   5.   ligy.   V   7.   lize   se   v   tomto   kole   bohužel   spíše nehrálo.   Nejvyššího   počtu   bodů   nakonec   dosáhli   Martin   Kordek   a   Dušan   Kolařík   a   i   když   si   zahráli   o   něco méně,   mohou   se   alespoň   těšit   z   postupu   do   vyšší   ligy.   Z   postupu   do   vyšší   skupiny   se   může   poprvé   zaradovat   i Adam Šťastný! Spolu s ním postupují z deváté skupiny také Jakub Brabec a Ladislav Šťástka. Celkovému   žebříčku   nadále   vládne   Miloš   Liška,   se   ztrátou   necelých   34   bodů   je   na   2.   příčce   Petr   Poláček,   na   3. pozici   se   ze   sedmého   místa   dostala   Terka   Elznicová.   V   TOP   10   se   nově   objevuje   Petr   Povolný   a   největší   skok kola, o 17 míst vzhůru, předvedl Honza Víšek. V   ženské   části   soutěže   jsme   přivítali   novou   hráčku!   Radka   Ambrožová   naskočila   do   čtvrté   ligy.   Bohužel   musela skrečovat   jeden   zápas   a   nedosáhla   na   postupovou   příčku,   kterou   si   uhrála   Kamila   Trnková.   Poprvé   od   prvního kola   se   do   1.   skupiny   vrátila   Terka   Šišková,   která   oba   své   zápasy   vyhrála   shodně   3:1.   Zpět   ze   třetí   ligy   do   druhé se   probojovala   Ivana   Bubeníková.   V   celkovém   žebříčku   žen   se   moc   změn   neudálo.   O   dvě   příčky   si   své   postavení vylepšily Terka Šišková a Irča Vanišová. Žebříčku stále kraluje Terka Engelová. Kompletní   výsledky   a   žebříčky   najdete   na   webových   stránkách   v   sekcích   „Zájmová   liga   –   ženy“   a   „Zájmová   liga   muži“.