POSILOVNA MASÁŽE CVIČENÍ INFRASAUNA SÁL FOTO KONTAKT
Jsme tu pro Vás
Příjemné klubové prostředí, ochotný personál, odborné poradenství, osobní a vřelý přístup, prostor pro spolupráci.
SQUASH
Copyright © 2006 - 2020 SK Squash Modrý Svět, z. s. Všechna práva vyhrazena, obsah stránek a veškeré texty jsou chráněny autorským zákonem, přejímání obsahu a textů bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno.
PING-PONG
Rezervace
on-line - http://squashms.isportsystem.cz/ telefon  - 603 147 921
e-mail - modrysvet@centrum.cz                (neslouží pro rezervace)
Dárkové poukazy, náměty, spolupráce
Jak se k nám dostanete
Adresa  - Beranových 125, Praha 9 - Letňany, 199 00 GPS  - 50°8'10.136"N, 14°30'50.591"E Spojení MHD: - zastávka Rychnovská a 30 vteřin chůze do MS - zastávka Tupolevova a 7 minut chůze do MS - zastávka Staré Letňany a 3 minuty chůze do MS Nejvhodnější spojení MHD z Vaší destinace můžete najít zde. Parkování: Parkovací    stání    pro    osobní    automobily    jsou    k    dispozici    přímo    před    vchodem    do    sportcentra    nebo v okolních ulicích dle uvedeného času chůze. Parkovací místa jsou znázorněna zelenou barvou.
Otevírací doba
Pondělí - Pátek
Sobota - Neděle
7 - 22
9 - 21
-
Novinky z MS e-mailem
O   všech   novinkách   v   Modrém   Světě   můžete být    informováni    e-mailem.    Napište    nám Váš   e-mail   na   modrysvet@centrum.cz,   jako předmět   uveďte   "novinky"    a   dozvíte   se   o všech akcích, změnách apod.
REZERVACE ON-LINE
JUNIORSKÁ ŠKOLA SQUASHE Pro děti a mládež od 7 do 19 let organizujeme různé aktivity. Více zde.
REZERVACE ON-LINE ZDE
AKCE PRO VEŘEJNOST Pro širokou veřejnost organizujeme turnaje, kempy, ligy atd. Více zde.
DÁRKOVÉ POUKAZY Na Vaše přání připravíme dárkové poukazy na hodiny squashe, lekce s trenérem, permanentku či odpisový list, které mohou potěšit jako originální dárek. Dle dohody lze dárkové poukazy využít i na naše další služby, např. saunu, posilovnu, ping-pong apod.
A VY?
NAŠI PARTNEŘI
ŽENY A DÍVKY Pro začátečnice, mírně pokročilé i pokročilé hráčky squashe organizujeme ligu, díky které se můžete pravidelně hýbat a dobře si zahrát. Více zde.
ZÁJMOVÍ HRÁČI SQUASHE Začátečníci, mírně pokročilí i pokročilí hráči squashe se mohou účastnit ligy, ve které si dobře zahrají s hráči na podobné herní úrovni. Více zde.