POSILOVNA MASÁŽE CVIČENÍ INFRASAUNA SÁL FOTO KONTAKT
Fotogalerie služeb a objektu Squash Modrý svět
Komplexní prostor pro sport, relaxaci a regeneraci - squash, individuální posilovna, infrasauna, cvičení, masáže.
SQUASH
Copyright © 2006 - 2020 SK Squash Modrý Svět, z. s. Všechna práva vyhrazena, obsah stránek a veškeré texty jsou chráněny autorským zákonem, přejímání obsahu a textů bez souhlasu provozovatele stránek je zakázáno.
Areál
Modrý svět najdete v klidné části Prahy 9 - Letňan, která je snadno dostupná autem i MHD . Bílé dveře k recepci sportcentra uvidíte před sebou ihned po vstupu do budovy žlutými dveřmi. Po sportování můžete s    přáteli    strávit    další    příjemný    čas    v    restauraci,    kde    můžete    doplnit    cukry    (limonády),    minerály    (pivo) i živočišné bílkoviny (burgery, steaky, žebra). Restaurace má samostatný vstup a letní zahrádku.
PING-PONG
Squash
Odreagujte   se   a   užijte   si   squash   v   příjemném   prostředí   sportcentra   Modrý   svět   na   oblíbených   kvalitních kurtech   Fiberesin.   Kvalita   kurtů   Fiberesin   spočívá   v   pravidelném   odskoku   míče   od   země   a   stěn   ve   všech místech.    Navíc    Vám    nabízíme    jedinečnou    možnost    absolutního    soukromí    při    hře    díky    oddělenému umístění   kurtu   č.   3.   Na   recepci   je   možné   zakoupit   občerstvení   i   kompletní   squashové   vybavení.   Naše   ceny patří k nejnižším v celé Praze, přijďte se přesvědčit.
Zajímavost - zadní skleněná stěna kurtu vydrží hodně, ale ne všechno. Více zde.
Posilovna
Při   cvičení   v   naší   individuální   posilovně   máte   absolutní   soukromí .   Posilovna   je   kompletně   vybavena   pro cvičení všech partií těla.
Masáže
Masážní   křeslo   doporučujeme   k aktivaci   před   sportovním   výkonem   i   ke   zlepšení   regenerace   po   výkonu. Programy jsou vhodné též k odstranění únavy, zmírnění svalové ztuhlosti a zlepšení krevního oběhu.
Sál
Ve    víceúčelovém    sále    o    rozloze    80    metrů    čtverečních    se    konají    pravidelné    aktivity    pro    dospělé    i    děti. V neobsazených hodinách je možné si sál pronajmout. Sál je vybaven zvukovou aparaturou, zrcadly atd.
Historie
I   když   se   při   většině   našich   činností   díváme   směrem   vpřed,   někdy   není   od   věci   podívat   se   do   minulosti…před otevřením   Modrého   světa   bylo   nutné   provést   rekonstrukci   původního   Lidového   domu.   Zajímavé   fotografie Lidového domu a jeho přestavby z let 1999 - 2001 si můžete prohlédnout zde.
Relaxační místnost s infrasaunou
Cítíte   se   uspěchaní   a   unavení?   Uvolněte   se   v   příjemné   relaxační   místnosti   s   infrasaunou.   Infračervené   lampy prohřejí svaly, uvolní je a probouzejí energii. Zároveň nižší teplota v infrasauně nepřetěžuje dýchací cesty,
REZERVACE ON-LINE
JUNIORSKÁ ŠKOLA SQUASHE Pro děti a mládež od 7 do 19 let organizujeme různé aktivity. Více zde.
ŽENY A DÍVKY Pro začátečnice, mírně pokročilé i pokročilé hráčky squashe organizujeme ligu, díky které se můžete pravidelně hýbat a dobře si zahrát. Více zde.
ZÁJMOVÍ HRÁČI SQUASHE Začátečníci, mírně pokročilí i pokročilí hráči squashe se mohou účastnit ligy, ve které si dobře zahrají s hráči na podobné herní úrovni. Více zde.
REZERVACE ON-LINE ZDE
AKCE PRO VEŘEJNOST Pro širokou veřejnost organizujeme turnaje, kempy, ligy atd. Více zde.
DÁRKOVÉ POUKAZY Na Vaše přání připravíme dárkové poukazy na hodiny squashe, lekce s trenérem, permanentku či odpisový list, které mohou potěšit jako originální dárek. Dle dohody lze dárkové poukazy využít i na naše další služby, např. saunu, posilovnu, ping-pong apod.
A VY?
NAŠI PARTNEŘI